Geri Dön

'Sevgililerimin ortak özelliği zeka'

Sevgili kriterinde belli bir tipi olmadığını söyleyen Hande Ataizi, “Bu zamana kadarki profillere baktığımda, ortak özelliklerinin zeka olduğunu gördüm” dedi.

'Sevgililerimin ortak özelliği zeka'

Hande Ataizi, Onedio’dan gelen soruları yanıtladı. Oyuncu, “Hangi erkeklerden etkilenirsiniz?” sorusuna, “Belli bir tipim yok. Bu zamana kadarki profillere baktığımda, ortak özelliklerinin zeka olduğunu gördüm. O zaman kafası çalışan ve zeki erkekler diyelim” cevabını verdi. Kendisini güzel bir kadın olarak görmediğini belirten Ataizi, “Doğalım... Sevdiğim mesleği seçtiğim için de bu kadar mutluyum” dedi.

Yıllar önce bir barın tuvalet penceresinden kaçarken görüntülenmesine oyuncu, “Efsane oldu. Yıl dönümleri kutlanıyor. Yüz kızartıcı bir olay değil.

O dönem küçüktüm ve görüntülenmek istemediğim için arada öyle kimsenin düşünemediği dahice hareketlerim oluyordu. Basında bazen kara leke olarak çıkartılıyor. Bence tatlı ve naif bir hikaye... İnsanın hayatında böyle güzel anlatılacak olaylar olması iyi” şeklinde konuştu.

Nusret doğduğu köyü paylaştıSaltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen ünlü işletmeci Nusret Gökçe, 34 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından doğduğu köye ait bir video paylaştı. Gökçe, paylaşımına İngilizce olarak "Ramazan mübarek olsun" notunu düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet