Geri Dön

Sıfır makyaj Burcu Kıratlı

Şarkıcı eşi Sinan Akçıl'la Bodrum'da tatil yapan Burcu Kıratlı, önceki gün Instagram'da doğal güzelliğini gözler önüne serdi. Sıfır makyaj pozunu takipçilerinin beğenisine sunan oyuncuya övgü yağdı.

Sıfır makyaj Burcu Kıratlı

Geçtiğimiz aylarda şarkıcı Sinan Akçıl'a ikinci kez evet diyen Burcu Kıratlı, şimdilerde Bodrum'da tatil yapıyor. Eşi ile güzel havanın tadını çıkaran oyuncu, keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

Burcu Kıratlı, önceki gün de sıfır makyaj haliyle deniz kenarında poz verdi. Bu kareyi sosyal medya hesabından yayınlayan oyuncunun doğal güzelliğine binlerce beğeni ve yorum geldi.

Sıfır makyaj Burcu Kıratlı

İKİNCİ KEZ EVLENDİLER
Sinan Akçıl, aradığı mutluluğu 2018’de oyuncu Burcu Kıratlı’da bulmuştu. Aynı yılın aralık ayında da Amsterdam’da nikah masasına oturmuşlardı. Çift, evlendikten dokuz ay sonra boşanmış, 20 gün sonra da tekrar barışıp kaldıkları yerden devam kararı almıştı. Yapboz tahtasına dönen ilişki geçen ekimde yine bitmişti. Ayrı kalmaya dayanamayan çift, barışıp şubat ayında ikinci kez nikah masasına oturdu.

 

 

 

Serkan Kaya'nın büyük acısı! Babasını toprağa verdi'Zor Bela', 'Kalakaldım', 'Mesele' gibi şarkılarla şöhreti yakalayan Serkan Kaya'nın babası Şakir Kaya hayatını kaybetti. Ünlü şarkıcının babası memleketi Sivas’ta bugün toprağa verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber