Geri Dön

Şiirlerin üstadı Cenk Eren’i dinledi

Cenk Eren sahnede, kendisini izlemeye gelen Ahmet Selçuk İlkan'ın yanına gidip "Şiirlerin üstadından o eşsiz yorumu dinlemek isteriz" dedi. İlkan 'Milyon Kere Ayten' şiirini okudu.

Şiirlerin üstadı Cenk Eren’i dinledi

Cenk Eren uzun bir aradan sonra sevenleri ile Nossa Costa da buluştu. 'Bir Şarkımız Vardı', 'Büklüm Büklüm' ve 'Dilek Taşı' parçalarıyla başladı. Eren, "Tüm misafirlere hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Siz benim başımın tacısınız" diyerek, 'Kemancı Başımın Tacı' parçasına geçti. Misafirler arasında sanatçıyı dinlemeye gelenler, bir dönemin gece hayatına Dalmaz Center ile damga vuran Mehmet Dalmaz ve eşi Zühre Dalmaz da vardı. Mehmet Dalmaz, gece boyunca Cenk Eren’in şarkılarına eşlik eden eşini hayran gözlerle izledi. Eren, sahnesinde Tanju Okan’ın en sevilen parçalarını da misafirlerden gelen yoğun istek üzerine seslendirdi. Daha sonra kendisini izlemeye gelmiş olan Ahmet Selçuk İlkan'ın yanına eğilerek, "Şiirlerin üstadı burada ve tabii ki o eşsiz yorumu hepimiz dinlemek isteriz değil mi?" diye sorduğunda; salondan büyük bir alkış yükseldi. Ve İlkan, 'Milyon kere Ayten' şiirini büyük alkışlar arasında okudu. Geceye hareketli parçaları ve istekler ile devam eden Cenk Eren, misafirlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Necip Memili kızıyla dans etti'Çukur' dizisinde canlandırdığı 'Cumali Koçovalı' karakteriyle dikkat çeken oyuncu Necip Memili, iki aylık kızı Asya ile dans ettiği videoyu paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber