Geri Dön

‘Şimdi üretme zamanı!’

Mentör ve kanaat önderi Şah Yaycı, özel bir üniversitede okuyan öğrencilerden gelen istek üzerine, sosyal medyada onlarla buluştu.

‘Şimdi üretme zamanı!’

Gençlere hayat hikayesinden örnekler veren Yaycı, “Geçtiğimiz yıl geçirdiğim beyin ameliyatı nedeniyle, bir senedir izole yaşıyorum. İnsanlar evde kalarak da, yaşamın içinde olabilir” dedi. Bu dönemin bir fırsat olduğunu dile getiren mentör, “Dijital ortamda üreterek, ‘İnsanlığa nasıl faydalı olabiliriz?’ diye düşünülmeli. Bilgi, elimizin altında... Nasıl kullanacağınız size bağlı. Yoksul ve yoksun diye bir kesim var. Onlara destek olmak adına tabana çalışmalar yapılmalı. Öte yandan işi nedeniyle evine gidemeyen ya da çalışmak zorunda olanlara da duyarlı davranmak çok önemli” diyerek, duygularını ifade etti.

İbrahim Çelikkol, itfaiyecilerle yangın yerindeŞarkıcı Mustafa Sandal, oyuncu arkadaşı İbrahim Çelikkol'un yangın söndürme çalışmalarına katıldığı görüntüleri paylaştı. Alevlerin içinde görüntülerde Çelikkol'un en ön safta yangına müdahale ettiği görüldü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet