Geri Dön

Sinan Çetin'e ateş püskürdü

‘İstasyon’ filminin çekimlerinde ayağını kıran ve yoğun bakımda kalan Cem Özer, yönetmen Sinan Çetin’e dava açacağını söyledi. Oyuncu, “Kendisi parayı çok seviyor, büyük meblağ kaybedecek” dedi.

Sinan Çetin'e ateş püskürdü

‘İstasyon’ filminin çekimleri sırasında ayağını kıran ve oksijen tedavisinde kötüleşerek yoğun bakımda yatan Cem Özer, Sinan Çetin’e sert çıktı. Projenin yapımcısı ve yönetmeni olan Çetin’e dava açacağını söyleyen oyuncu, “Sigorta yapmasını geçtim, hastanenin parasını bile ödemedi. Üzerine düşeni yapmadığı için belli bir bedel ödemesi, ceza alması gerekiyor. Kendisinin parayı çok sevdiğini biliyorum ve açtığım davayla büyük meblağ kaybedecek” dedi.

Filmin kadrosundan ayrılmasının kendisine bir şey kaybettirmeyeceğini anlatan Özer, “Kalbim kırık, gönlümü alması gerekiyor. Hastanede ziyaretime geldi, sırf ne zaman çıkacağım, filme devam edecek miyim diye öğrenmek için... İp atlarken ayağımı kırmadım. Sahneyi çekerken Sinan’ın zorlamasıyla oldu. Kamuoyunda benden özür diler ve hiçbir emekçiye böyle davranmayacağı yönünde garanti verirse, onunla barışırım” şeklinde konuştu.

Müge Boz denize düştüğü anı paylaştıOyuncu Müge Boz, tekneyle açıldığı maviliklerden denize havalı bir atlayış yapmak isterken dengesini kaybedince göbek üstü suya çakıldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber