Geri Dön

Siyah Karga gösterimde!

İran rejimi tarafından ülkesine girmesi yasaklanan oyuncu Sara'nın köklerine dönmek için verdiği zorlu mücadeleyi konu alan "Siyah Karga"nın özel gösterimi önceki akşam Beyoğlu Atlas Sinemaları'nda gerçekleştirildi.

Siyah Karga gösterimde!

Yönetmen Tayfur Aydın'ın yazıp yönettiği ikinci uzun metraj filmi, 'Siyah Karga', bu yıl dördüncüsü gerçekleşen Boğaziçi Film Festivali'nde yarışıyor. İran rejimi tarafından ülkesine girmesi yasaklanan oyuncu Sara'nın köklerine dönmek için verdiği zorlu mücadeleyi konu alan "Siyah

Karga"nın özel gösterimi önceki akşam Beyoğlu Atlas Sinemaları'nda gerçekleştirildi. Filmin başrol oyuncularından Şebnem Hassanisougi, 'Vatanım Sensin' dizisinin çekimleri nedeniyle gösterime katılamazken Aziz Çapkurt, Murat Toprak, Sedat Culum, Aydın Orak, Mahmut Bilen, Mehmet Ünal gecede yer aldı. Eylül ayında Tayfur Aydın'la evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, eşini yalnız bırakmadı. Birlikte kameraların karşısın geçen ikiliden Tayfur Aydın, "İleride eşinizi bir filminizde oynatmak ister misiniz?" sorusuna "Projenin nasıl bir proje olduğuna, oyuncunun kariyeri açısından iyi olup olmadığına bakmak lazım. Dolayısıyla eşime oyuncu gözüyle bakıyorum. Kabul ederse tabii ki çalışmayı düşünürüm. Ona uygun bir proje düşünüyorum" diye cevap verdi. Meltem Miraloğlu eşinin filminde seve seve rol alacağını belirterek, "Kariyerim için doğru bir adımsa kabul ederim. Aramızda para konusunda sorun yok" dedi. Çift, "Çocuk yapmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna ise "Şuan için kariyer planlaması önemli. Önce iş sonra çocuk" şeklinde cevap verdi.

'Dizi geçici film kalıcıdır'
Gösterime katılan oyuncu-yönetmen Haluk Piyes, yeni filmi 'Paşa' için kolları sıvadığını açıkladı. Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan onay aldığını belirten Piyes, "Filmi baharda çekmeyi düşünüyorum. Daha önceki film gibi hem yönetip hemde oynayacağım. Bir kaç dizi teklifi var ama teklifleri bu zamana göre değerlendireceğim. Filmi kaçırmak istemiyorum. Dizi geçici ama film kalıcıdır" dedi. EMRAH AKÇAAY

Alyssa Milano: Corona virüs yüzünden saçlarım dökülüyorABD'li oyuncu Alyssa Milano, corona virüsün bugüne kadar pek rastlanmayan bir etkisini takipçileriyle paylaştı. Milano yayınladığı videoda, "Corona virüs yüzünden saçlarım avuç avuç dökülüyor" açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber