Geri Dön

Sorma Neden filmi konusu nedir, başrol oyuncuları kimler? Sorma Neden filmi ne zaman, nerede, kaç yılında çekildi?

Sorma Neden filmi bu akşam FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Başrolünde Burak Satıbol ve Derya Şensoy'un yer aldığı Sorma Neden filminin yönetmen koltuğunda Tolga Baş oturuyor. 2018 yılında vizyona giren filmde sevilen oyuncular da yer alıyor. İşte Sorma Neden filminin konusu...

Sorma Neden filmi konusu nedir, başrol oyuncuları kimler? Sorma Neden filmi ne zaman, nerede, kaç yılında çekildi?

SORMA NEDEN FİLMİ KONUSU NEDİR?

Sorma Neden, düğün gecesinde damadın kaybolması sonrasında yaşananları konu ediyor. Yağmur ile Kayhan evlilik hazırlığındadır. Fakat çevrelerinden kimse bu düğünün gerçekleşmesini istemez. Kaynana ve görümceler Yağmur'u beğenmez ama Kayhan'a söz geçiremezler. Aşkını kalbine gömmeyi başaramamış gelinin eski sevgilisi ise bir umutla çıka gelir. Kimsenin istemediği düğün gecesinde herkesi şok eden bir şey olur. Damat ortadan kaybolmuştur. Kayıp damadı bulmaya çalışan polisler, Kayhan'ın arkadaşları, borçluları, yaşadığı mahallenin esnafı ve ailesini sorguya çeker. Polislerin sorguda öğrendiklerinden sonra işler iyice karışır. Bu macera ve gizem dolu düğünde kaybolan damat bulunabilecek midir?

SORMA NEDEN FİLMİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen koltuğunda Tolga Baş’ın oturduğu “Sorma Neden?” filminin senaryosunu Doğuhan Korkut kaleme alıyor. Başrollerini Burak Satıbol, Derya Şensoy ve Toygan Avanoğlu'nun paylaştığı komedi türündeki filmin kadrosunda Yılmaz Gruda,Yiğit Arı, Güray Özcan, Hacı Ali Konuk, Nazlı Tosunoğlu, Ayça Işıldar Ak gibi isimler bulunuyor. Görüntü yönetmenliğini Aşkın Sağıroğlu'nun üstlendiği filmin müzikleri ise İrsel Çivit'e ait.

Magazin Haberleri Bülteni (9 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan haber başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet