Geri Dön

Söylemedikleri laf kalmadı

Seren Serengil ile Serkan Kaya’nın, geçtiğimiz aylarda katıldıkları bir düğündeki tartışmaları yeniden alevlendi. İkili, sosyal medyadan birbirlerine söylemedik lafbırakmadı

Söylemedikleri laf kalmadı

Seren Serengil ile Serkan Kaya’nın, geçtiğimiz aylarda katıldıkları bir düğünde yaşadığı gerginlik, yeniden alevlendi. Instagram hesabından video paylaşan Kaya, “Maskemi çıkarmadan 1-2 parça playback yaptım. Peşime Arto mudur, zırto mudur o arkadaş çıktı. Her zamanki gibi şebekliğini yaptı. Seren onu masada fişekledi. O gerizekalı da onun sözüne aldanarak bana, ‘B.. gibi sahne yapmışsın’ dedi. Ben de onun üzerine o anları çeken Seren’in yanına gidip, kolunu tutup, ‘Nedir bu kininin sebebi?’ diye sordum” şeklinde konuştu.

Serengil ise, “Sahneye çıktı ama kimsenin haberi yok. Kimse eğlenmedi ve alkışlamadı. Sonrasında Arto çıkıp, herkesi ayağa kaldırınca dönüp, ‘Serkan’cım gördün mü sahnesi olmak böyle bir şey’ dedi. Bunda bir şey var mı? O anda canlı yayın yapıyordum. Bu başka masadan gelip, koluma yapışıp, sıkmaya başladı. Ben şoke oldum. Dönüp baktığımda ‘O video’yu kapatacaksın’ dedi. Ben de, ‘Sen kimsin diye?’ kızdım. Hem kolumu sıktı hem de küfretti. Gidip şikayetçi olmamıştım, şimdi olacağım” dedi.

Arto, ikilinin atışmasından sonra sosyal medyadan, “Her lafa verecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye” sözlerini paylaştı.

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber