Geri Dön

Stüdyoyu terk etti ama...

Şevval Şahin, ‘Sorgu Sual’ programındaki genel-kültür sorularına sinirlenip, yayını terk etti. Sakinleşip geri dönen modelin, Fahrettin Koca’yı tanımaması şaşırttı

Stüdyoyu terk etti ama...

MIss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin, CNN TÜRK’te yayınlanan ‘Sorgu Sual’ programında zor anlar yaşayarak, stüdyoyu terk etti. Model, “İstiklal Marşı’nı biliyor musunuz?”, “Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?” ve “Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?” sorularına sinirlenip, yayını bıraktı. Sakinleşip geri dönen Şahin, ‘Fahrettin Koca’yı (Sağlık Bakanı) tanıyor musunuz?’ sorusunu ise “Pas” diyerek, yanıtlamaması şaşırttı.

Geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir projede yarı İngilizce yarı Türkçe konuştuğu için eleştirilen model, “Sosyal medyayı aktif olarak hep İngilizce kullanıyordum. Miss Turkey’den sonra da bu böyle devam etti. Neysem oyum. Türklüğümle gurur duyuyorum, ama Türk halkını da mutlu etmek için değişmem” dedi. Şahin, sevgilisi Yiğit Marcus Aral’ın, “Koronavirüs nezle gibi bir şey, abartmaya gerek yok” sözlerine ise katılmadığını belirtti.

Akasya Asıltürkmen yüzünü uzaylılara benzettiOyuncu Akasya Asıltürkmen de göz kapağını kaldırtarak estetik yaptıran ünlüler kervanına katılmıştı. Asıltürkmen, bandajlarını çıkardıktan sonraki halini, "Uzaylı filtresinden cute baby’e geçerim inşallah" diyerek ti’ye aldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet