Geri Dön

Survivor ödül oyununu (iletişim) kim kazandı? (26 Mayıs)

Survivor'ın 88. bölümü bu akşam ekrana geldi. Son bölümde yarışmacılar iletişim oyununa çıktılar. Zorlu mücadelede iki takım da ellerinden geleni parkura yansıttılar. Peki, Survivor iletişim oyununu kim kazandı?

Survivor ödül oyununu (iletişim) kim kazandı? (26 Mayıs)

Her gün ekrana gelen Survivor'ın 88. bölümü bu akşam seyirci ile buluştu. Survivor son bölümde iki takım iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Şimdi merak edilen konu oyunu hangi takımın kazandığı...

SURVİVOR'DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam zorlu parkurda yarışmacılar ellerinden gelen mücadeleyi verdi. Parkurun sonunda atışlar çok önemliydi. Gönüllüler bunu en iyi yapan taraf olunca oyun sonunda 10'a 5 galip geldiler.

AYCAN'IN GÖZYAŞLARI

Survivor son bölümde yarışmacılar iletişim oyununa çıktılar. Bir oyunda Aycan ile Nisa karşı karşıya geldi. Mücadelede  Nisa, Aycan'a karşı üstünlük sağladı ve  skoru 3-1 yaptı. Oyun sonrasında mağlubiyet alan Aycan ise gözyaşlarını hakim olamadı. Aycan “Olmuyor artık bitti” dedi.

Beren Saat ve Esra Dermancıoğlu birlikte şarkı söylediOyuncu Beren Saat, yakın arkadaşı Esra Dermancıoğlu ile bir araya geldi. Sezen Aksu'nun 'Ben Kedim Yatağım' adlı şarkısını seslendiren ikili, o anları sosyal medyada paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber