Geri Dön

Tamer Karadağlı ateş püskürdü: Yasak olan ne?

Sapanca'da bir dinlenme tesisinde Burcu Esmersoy'la birlikte görüntülenen Tamer Karadağlı, güzel sunucunun ardından aşk haberlerine tepki gösterdi.

Tamer Karadağlı ateş püskürdü: Yasak olan ne?

Berk Suyabatmaz ile olan evliliği Eylül ayında biten Burcu Esmersoy, geçen gün bir dinlenme tesisinde Tamer Karadağlı ile görüntülendi.

İkilinin yan yana yürüyüp aynı arabay bindiği görüntülerin 'yakalandılar' diye servis edilmesi, hem Burcu Esmersoy'u hem Tamer Karadağlı'yı kızdırdı.

Dün konuya açıklık getiren Esmersoy, “Vedat Özdemiroğlu ve Tamer Abi’yle birlikte, Sinan Çetin’in Netflix için çektiği dizide rol almak üzere Afyon’a gittik. Çekimler gündüz yapıldı, iş bitince de prodüksiyonun arabasıyla İstanbul’a döndük. Sapanca’da benzin almak için mola verdik. Markete girdiğimizde çekilmiş o görüntüler. Köpek gibi çalışıyorum. Ben iş yapamayacak mıyım?” demişti.

'BUNUN NERESİ YASAK?'

Bugün de Tamer Karadağlı haberlere sert çıktı.

Oyuncu aşk iddialarına, “Suç işliyorlar. Bir kere ilişki olup olmadığını nereden biliyorlar? İkincisi bunun neresi yasak? Burcu Hanım da evli değil ben de, yasak olan ne? Sinirlenmiyorum ama haberlerin üslubuna takılabiliyorum. Burcu’yla güldük. Kaldı ki biz eski arkadaşız” diyerek son noktayı koydu.

Tamer Karadağlı ateş püskürdü: Yasak olan ne

Magazin Haberleri Bülteni (15 Ocak 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet