Geri Dön

Tasarım yarışması

Güneydoğu Anadolu Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (GATHİB) tarafından, Ticaret Bakanlığı desteği ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) koordinatörlüğünde gerçekleştirilen Doku Kumaş Tasarım Yarışması, genç girişimcilere yeni fırsatlar sunuyor.

Tasarım yarışması

Güneydoğu Anadolu Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (GATHİB) tarafından, Ticaret Bakanlığı desteği ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) koordinatörlüğünde gerçekleştirilen Doku Kumaş Tasarım Yarışması, genç girişimcilere yeni fırsatlar sunuyor. Basın toplantısında bir araya gelen proje ekibinden Dilek Hanif, birikimini aktarmak ve fayda sağlamak konusunun kendisi için çok önemli olduğunu söyledi. Yarışmanın koçluğunu üstlenen tasarımcı, “Organizasyonun Türkiye’yi tekstil konusunda çok daha farklı bir konuma taşıyacağına inanıyorum” dedi.

Lenfoma tedavisi gören Boğaç Aksoy kemoterapi aldığı anları paylaştıKanal D'de ekranlara gelen fenomen dizi 'Arka Sokaklar'da 'Volkan Komiser' karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, geçtiğimiz ay önce lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu. 31 yaşındaki oyuncu, üçüncü doz kemoterapi alırken sosyal medya hesabından duygularını diye getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet