Geri Dön

'Teşkilat'ın yeni bölümünde neler olacak?

Burak Arlıel'in yönettiği, Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal Yurtcu'nun başrolünde yer aldığı TRT 1 dizisi 'Teşkilat', 17'nci bölümüyle 10 Ekim Pazar akşamı ekranlara gelecek.

'Teşkilat'ın yeni bölümünde neler olacak?

Teşkilat'ın 17'nci bölümünde; gemi saldırısının tek faili olan Simon'u almak için Güney Kıbrıs'a giden ekip uğradıkları saldırıdan kaçarken girdikleri mayınlı arazide ölüm kalım savaşı vermektedir.

Türkiye'ye karşı ağır yaptırımların görüşüleceği komisyon toplantısının arifesinde Simon’un komisyonun önüne çıkmasını engellemek isteyen Yıldırım planlarını devreye sokar ve yeni sağ kolu Çetin’i sahaya sürer.

Teşkilatın yeni bölümünde neler olacak

Zehra’nın ekipten ayrılma kararı karargahta bomba etkisi yaratır. Kızıyla birlikte yeni hayatına başlamaya hazırlanan Zehra’nın bu kararını etkileyecek beklenmedik bir gelişme yaşanır.

Simon'u ele geçirmek için ekiple işbirliği yapan Ceren'in neyi amaçladığı ekip içinde tartışma konusu olur. Ceren'in herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. Serdar’ın baskıları sonucunda Ceren’in büyük sırrını açıklamasıyla tüm dengeler değişecektir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber