Geri Dön

Tülin Şahin'i korku sardı! Kızını yanından ayırmıyor

Manken Tülin Şahİn, çocuğu Siena Leyla'nın babası Portekizli Pedro de Noronha'nın eve her geldiğinde garip davranışlar sergilediğini, odadaki kamera açılarını değiştirdiğini görünce paniğe kapıldı. Şahin, kızının babası tarafından kaçırılmasından korkuyor.

Tülin Şahin'i korku sardı! Kızını yanından ayırmıyor

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt'un, "Tülin Şahin'i Korku Sardı! 'Sözde Eşi'nden Şüpheleniyor" başlıklı yazısı şöyle:
"Ünlü model Tülin Şahin'in mahkemelik olduğu 'sözde eşi' Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile arasındaki sular durulmuyor! Noronha, mahkemeye başvurarak, 'Tülin Şahin, bana kızımız Siena Leyla'yı göstermiyor' diyerek dava açmıştı. Bunun üzerine mahkeme, Noronha'nın her ayın ilk yedi günü, annesi Tülin Şahin'in evinde kızını görmesine izin vermişti.

Tülin Şahini korku sardı Kızını yanından ayırmıyor

Bu süreçten sonra aralarında suların durulduğunu düşünmüştüm ama maalesef öyle olmamış. Şimdi de Şahin'i, kızının babası tarafından kaçırılma korkusu sarmış. Yakın dostlarıyla bu korkusunu paylaşan Şahin, Noronha'nın eve kızını görmeye geldiğinde şüpheli davranışlarına şahit olduğunu söylemiş. Noronha, en son gelip gittiğinde de evdeki kameraların yönünün değiştirildiğini fark edince iyice korkmaya başlamış. Şimdi kızını yanından ayırmamaya, işi olmadığı sürece evden çıkmamaya özen gösteriyormuş.

Umarım Tülin Şahin, yüzlerce örneği olan, babaların çocuklarını alıp memleketlerine kaçırdıkları bir hikayenin mağduru olmaz."

İrem Derici oryantallere taş çıkardı! Cem Belevi paylaştıSosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren şarkıcı İrem Derici, bir süredir aşk yaşadığı ileri sürülen Cem Belevi ile katıldığı doğum günü partisinde kendinden geçti. Partideki eğlenceli anlar yaşayan Derici, oryantallerle göbek atarken adeta dansçılara taş çıkarttı. Bu anları Belevi, Instagram hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner