Geri Dön

Türkan Şoray: Hülya Koçyiğit ve beni çok ağlattılar

Usta sanatçı Hülya Koçyiğit, TRT 2’de yayınlanan 'Film Gibi Hayatlar'da Türkan Şoray’ı ağırladı. Sanatçı dostuyla geçmiş yılları yâd eden Şoray, "Sinemada çok ağlattılar bizi. Belki de iyi oldu, içimizi döktük o sahnelerde" dedi.

Türkan Şoray: Hülya Koçyiğit ve beni çok ağlattılar

Hülya Koçyiğit, TRT 2’de yayınlanan “Film Gibi Hayatlar” programının bu haftaki bölümünde Türkan Şoray’ı konuk etti. Stüdyoya el ele gelen yakın dostlar, keyifli bir sohbete imza attı.

Hülya Koçyiğit ile beraber Yeşilçam günlerini anan Türkan Şoray, “Sinemada çok ağlattılar bizi. Belki de iyi oldu, içimizi döktük o sahnelerde” dedi.

Kadın tabloları yaptığını anlatan Türkan Şoray, eserlerini bir açık arttırmayla satmak isteğini söyledi. Usta sanatçı, elde edeceği geliri ise bir kadın derneğine bağışlamak istediğini açıkladı.

"YAĞMUR’U KUCAĞIMA VERDİKLERİNDE KAMERA ARADIM"
Türkan Şoray, en büyük tutkusunun sinema ve kızı Yağmur Ünal olduğunu belirtti. Yağmur’un doğumundan önce çok anne rolü oynadığını söyleyen oyuncu, “Yağmur’u kucağıma verdiklerinde gayriihtiyarı kamera aradım, film mi acaba diye?” şeklinde konuştu.

Hülya Koçyiğit ise “O kadar çok çalışıyorduk ki Gülşah’ı büyütürken anneliği tadamadım” dedi.

20 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni20 Haziran 2021 Magazin Haberleri Bülteni
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet