Geri Dön

'Üç Kız Kardeş' dizisi üç kategoride de birinci oldu

Kanal D’nin, her salı akşamı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkan, İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan dizisi 'Üç Kız Kardeş', ekrana gelen 13’üncü bölümü ile yine çok izlendi.

'Üç Kız Kardeş' dizisi üç kategoride de birinci oldu

Kantar Medya’nın verilerine göre; Üç Kız kardeş, AB, 20+ABC1 ve Tüm Kişiler kategorilernde birinci olarak, en çok izlenen dizi oldu. Sevilen dizi, AB kategorisinde 6.06 reyting ve yüzde 17.22 izlenme payı ile 20+ABC1 kategorisinde 6.52 reyting ve yüzde 16.04 izlenme payı ve Tüm Kişiler’de ise 6.61 reyting ve yüzde 17.22 izlenme payı ile zirveye yerleşti.

SOSYAL MEDYADA ÇOK KONUŞULDU

Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği Üç Kız Kardeş, sosyal medyada da çok konuşuldu. Somer’in Türkan’dan boşanmak istemediğini öğrenen Mine’nin, Türkan’ı büyük bir tuzağın içine çekmesi ise geceye damga vurdu.

Üç Kız Kardeş dizisi üç kategoride de birinci oldu

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Türkan, Somer'in açtığı boşanma davasında son derece kararlı durur. Ancak Somer, Türkan'dan boşanmak istemediğini söyleyince hakim, davayı erteler ve ikiliyi boşamaz. Türkan’ın boşanma davasında aldığı karar annesiyle arasında büyük gerilimlere neden olur. Somer cephesinde de artık Türkan’a karşı büyük kırılma olur. Nesrin'i arkasında durmadığı için suçlayan Türkan, annesini gözyaşlarına boğan cümleler sarf eder.

Türkan, Somer’le ayrılık aşamasında olduğunu babasına belli etmemek için Nezahat halasında kalmaya başlar. Zira Sadık, ikisinin arasında bir gerilim olduğunu fark etmiştir. Bunun da nedeninin Rüçhan’ın altın meselesi yüzünden yaptıkları olduğunu düşünmektedir. Bu gerilimin Somer ve Türkan’ı etkilemesine izin vermemek için harekete geçer. Mine ise boşanmak istemeyen tarafın Somer olduğunu öğrenince deliye döner. Türkan’ı hedef alır bu defa. Sahte dostluğunu kullanarak Türkan’ı büyük bir tuzağın içine çeker.

Üç Kız Kardeş dizisi üç kategoride de birinci oldu

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan Üç Kız Kardeş dizisi, yeni bölümleri ile her salı Kanal D’de.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber