Geri Dön

'Üç Kız Kardeş' yeni bölümü ile zirvede yer aldı

İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan, her salı akşamı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkan Kanal D dizisi 'Üç Kız Kardeş', 12’inci bölümü ile yine çok izlendi.

'Üç Kız Kardeş' yeni bölümü ile zirvede yer aldı

Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği Üç Kız Kardeş, Kantar Medya’nın verilerine göre Total kategoride yüzde 6.24 reyting ve yüzde 16.88 izlenme payı alarak birinci oldu. Dizi, sosyal medyada da çok konuşuldu.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Rüçhan’ın Kalender Ailesi'ne karşı yaptığı plan ve evliliğini kurtarmaya çalışan Somer’in nasıl hareket edeceği merak konusu oldu.

Üç Kız Kardeş yeni bölümü ile zirvede yer aldı

Somer, Türkan’ı kazanma çabası içindeyken, Türkan’ın ayrılık konusunda kararlı duruşu Somer’i daha da çileden çıkarır. Somer, Türkan'ı ikna etmek için daha ne kadar uğraşacak? Nihat, Somer’e karşı savaşında Mine’yi ve çocuğunu kullanarak iyice mahkûm eder kendine. Mine Nihat’ın bu takıntılı tutumundan korkmaya başladı. Rüçhan’ın iş birliği teklifi onu Nihat’a karşı biraz olsun güçlendirdi. Rüçhan için ise bu iş birliği tamamen kendi gizli hesaplarına hizmet etmek içindi. Somer, Türkan'ın kendisinden ayrılmak istemesinde kararlı durmasıyla pes etmedi. Türkan'ı teknede yalnız bırakan Somer, ona ufak bir oyun oynamak ister. Ancak Türkan korku dolu anlar yaşar.

Üç Kız Kardeş yeni bölümü ile zirvede yer aldı

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan Üç Kız Kardeş, yeni bölümleri ile her salı Kanal D’de.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber