Geri Dön

‘Yalnızlık’ totemi!

Bengü, ‘Kapıda Yalnızlık’ adlı şarkısının klibini kendi evinin yatak odasında çekti. Şarkıcı, ‘Şarkıdaki ‘Ayrılık evimizi bulamaz’ lafını totem yaptım. Umarım ayrılık evimi asla bulamaz’ dedi

‘Yalnızlık’ totemi!

Türk pop müziğin yıldızlarından Bengü, ‘Sahici’ albümünde yer alan söz ve müziği Zeki Güner’e, düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait olan ‘Kapıda Yalnızlık’ adlı şarkısına klip çekti. Bengü, albümünün 4’üncü videosu için kurallarını bozup evinin kapılarını ilk defa açtı. Gülşen Aybaba yönetmenliğinde çekilen klip, Bengü’nün evinin yatak odasında çekildi. Bugüne kadar evinin görüntülerini kimseyle paylaşmayan Bengü, “Şarkının sözlerinde geçen, ‘Ayrılık evimizi bulamaz’ cümlesini totem yaptım. Klibi yalnızlığımı yaşadığım en gerçek yerde, yatak odamda çektim. Umarım bu videodan sonra ayrılık evimi asla bulamaz!” dedi.

‘Kısa film tadında’
Bugüne kadar çektiği kliplerin arasında bu şarkının özel bir yere sahip olduğunu belirten şarkıcı, “Bugüne kadar verdiğim en gerçek görüntüler. Bazı sahnelerde klipte olduğumu bile unuttum. Her gece eve geldiğimde yaşadığım neyse onu anlattım. Yalnız bir kadının gerçek hikâyesini kısa bir film tadında izleyeceksiniz” diye konuştu. Klibin backstage görüntüleri de başka bir klip halinde aynı anda yayına girecek.

Gianluca Vacchi bebeğinin cinsiyetini böyle öğrendiSosyal medya fenomeni Gianluca Vacchi, sosyal medya hesabından baba olacağını duyurmuştu. 350 milyon sterlin serveti olan Vacchi, bebeğin cinsiyetini ise helikopterden boşaltılan boya ile öğrendi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber