Geri Dön

Yeşilcam pişmanlığı

Emel Sayın, Bostancı Gösteri Merkezi’nde ‘Film Müzikleri’ konseptiyle verdiği konserinde “Yapamam dediğim zamanlarda 15 filmde yer aldım. Keşke daha çok oynasaymışım” diye konuştu

Yeşilcam pişmanlığı

Emel Sayın, önceki gece ‘Başrolde Emel Sayın-Film Müzikleri’ adlı konseriyle Bostancı Gösteri Merkezi’nde sevenleriyle buluştu. Sanatçı, yaklaşık 2 bin 500 kişinin doldurduğu alanda, 3.5 saat boyunca sahnede kaldı.

1970-80 yılları arasında oynadığı 15 filmde söylediği şarkılardan oluşan repertuvarla sevenlerinin karşısına çıkan sanatçı, müzik ziyafeti verdi. Barkovizyonda filmlerden karelerin yansıtıldığı konserde, merhum Tarık Akan’ın görüntüsüyle duygulanan sanatçı, çekimlerinde yaşadıklarını olayları anlatırken hem güldürdü, hem duygulandırdı.

Son filmini Cüneyt Arkın’la çektiklerini söyleyen Sayın, “ Yeşilçam zamanında 15 filmde oynadım. ‘Yapamam edemem’ dedim ama soktular oyunculuğa. Şimdi çok pişmanım. Keşke biraz daha film yapsaymışım. Daha çok oynasaymışım” sözleriyle büyük alkış aldı. Kullandığı kostümleri de sahneye çıkaran sanatçı, “Filmlerimdeki kıyafetlerimi saklarım. Eskiden giyiyordum. Ama şimdi olmuyor” diyerek herkesi güldürdü.

Talat Bulut: Burnumun direği sızlıyorOyuncu Talat Bulut, kızına özlemini sosyal medya hesabından yayınladığı video ile dile getirdi: Bir sabah uçağa bindin, gittin ve kaç sabah geçti?

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber