Geri Dön

Yusuf Güney taksi şoförüyle tartıştı: Artistlik yapma!

Geçtiğimiz aylarda "Astral seyahatle uzaya gittim" açıklamasıyla gündeme gelen Yusuf Güney, taksi krizi yaşadı. Köprü trafiğine girmek istemeyen taksiciyle kavga eden şarkıcı, o anları Instagram'dan paylaştı.

Şarkıcı Yusuf Güney, taksi beklerken yaşadığı sıkıntıyı takipçileriyle paylaştı. Karşıya geçmek için taksi bekleyen ünlü şarkıcı şoförler tarafından reddedilince sinirlendi. Bir taksi durdurup binen Güney, "1.5 saattir taksi bekliyorum kim almıyor. Bu abimiz de karşıya geçmek istemiyormuş, neymiş trafik varmış” dedi.

Bu sırada şoför, “Beni tehdit ediyorsun” diye tepki gösterdi. Güney, “Artistlik yapma” cevabını verdi. Taksici ile ağız dalaşına giren Güney’in o anları sosyal medyada hızla yayıldı. Çok sayıda kullanıcı Güney’e hak verdi.

Yusuf Güney'in kısa bir süre sonra paylaşımını Instagram hesabından sildiği görüldü.

İbrahim Tatlıses'ten 12 yıl aradan sonra ilk konserMüzik dünyasının imparatoru İbrahim Tatlıses,12 yıl aradan sonra ilk konserini Kuruçeşme'de verdi. Sahnede duygu dolu anlar yaşayan Tatlıses, en sevilen şarkılarını seslendirerek sevenleriyle hasret giderdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber