Geri Dön

Zeynep Tuğçe Bayat'tan bebek açıklaması

Ağustos 2020'de kendisi gibi oyuncu olan Cansel Elçin ile nikah masasına oturan Zeynep Tuğçe Bayat, takı tasarımcısı kız kardeşi Tutku Bayat ile Nişantaşı'nda görüntülendi.

Zeynep Tuğçe Bayat'tan bebek açıklaması

Kar yağmasına sevindiğini belirten Zeynep Tuğçe Bayat, "Çok mutlu oldum. Kışla aram yok ama kışı da hissetmek istiyoruz, dünyanın dengesi değişmesin. Kış da lazım. Çok önceden düşünmemiz gerekiyordu iklimsel değişiklikleri. Bu pandemi dönemi birçok şeyin farkındalığını arttırdı. Umarım bir şeylerin daha çok farkına varırız" dedi.

"HER OYUNCUNUN HAYALİ"
Rol aldığı 'Kuruluş Osman' dizisindeki rolünün kendisini zorladığını ve bu nedenle mutlu olduğunu dile getiren oyuncu, "İlk başta zorlandım ama şu an alıştım. Çok da seviyorum aksiyonu, zaten her oyuncunun hayalidir zorlanmak. Kimseye öyle kolay şey yapmak istemez. Sahneler zor ama eğitimcilerimiz iyi, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

"ANNELİK KISMET"
Bayat, geçtiğimiz yaz evlendiği Cansel Elçin'le zamansızlıktan görüşemediklerini söylerken, annelikle ilgili soruya, "Bu ara o da çok yoğun. Sette geçtiğimiz günlerde ziyarete gittim görüşebilmek için. Olursa saklanacak bir durum olmuyor, haberiniz olur. Şimdilik kısmet diyelim" yanıtını verdi.

Zeynep Tuğçe Bayattan bebek açıklaması

Cem Yılmaz'dan Kemal paylaşımı: Buruk LeeOğlu Kemal'in spor yaptığı anları yayınlayan komedyen Cem Yılmaz, paylaşımına, "Buruk Lee" notunu düştü

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet