Geri Dön

Alçak basınç sırasında

Kare Sanat Galerisi 5 Mayıs’a dek “Alçak Basınç” isimli grup sergisine ev sahipliği yapıyor.

Alçak basınç sırasında

Mutlaka görün
Alçak basınç sırasında

Kare Sanat Galerisi 5 Mayıs’a dek “Alçak Basınç” isimli grup sergisine ev sahipliği yapıyor. Farklı disiplinlerden eserlere yer veren sergi başlığında kastedilen “alçak basınç” kavramı gitgide büyüyen ve gelişen kent içinde artan baskılara işaret ediyor. Sergide Horasan, Ali İbrahim Öcal, Gamze Zorlu, Beyza Paksın’ın aralarında bulunduğu sanatçıların eserleri var.

Taze açıldı!
Nar niyetiyle bir sergi

Alçak basınç sırasında


Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Türklerle Ermenilerin sekiz yüz yıllık ortak yaşam kültürüne ışık tutan “Nar Niyetiyle” adlı sergi, 7 Nisan’da MSGSÜ Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde açıldı. Sergi Orlando Carlo Calumeno’ya ait, Anadolu ve İstanbul’da Ermenilerin yaşamlarına tanıklık eden nadide kartpostalları izleyiciye sunuyor. Sergi 29 Nisan’a kadar görülebilir.

Bitmeden yetişin!
Tuvalde distopya

Alçak basınç sırasında

Sanatçı Gökçen Cabadan’ın dört yıl aradan sonra İstanbul’daki ilk kişisel sergisi “Distopya”, 23 Nisan’a dek Öktem&Aykut’ta... Sergi günümüz dünyasındaki bireyin sosyal ilişkilerini ve kendini var etme sürecini ele alıyor. Ağırlıklı tuval üzerine yağlı boya eserler, Cabadan’ın yeni eserlerini merakla bekleyenler ve henüz tanışmamışlar için.

Oyuncu Begüm Öner'den 'Corona virüs utansın!' paylaşımıSon dönemde Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerini güldüren Begüm Öner, eğlenceli videolarına bir yenisini daha ekledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber