Geri Dön

Bu fuarda ziyaretçiler kırmızı halıda yürüyecek

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek Milyoner Fuarı’nda ziyaretçiler kırmızı halıda yürüyecek, 1 kilo altınla 4,5 yılda dokunmuş 1 milyon dolarlık halıyı görecek

Bu fuarda ziyaretçiler kırmızı halıda yürüyecek

Tahminlere göre Türkiye’de 20 bini aşkın dolar milyoneri var. Komşu ülkelerdeki milyonerlerle birlikte bu rakam 300 bini buluyor. Dünyanın en lüks fuarı olarak adlandıran Millionaire / Milyoner bu yıl Türkiye ve komşu ülkelerdeki zenginlerin binlerce dolarlarını akıtacakları ürünlere ev sahipliği yapacak.
30 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında Türkiye’de ilk kez İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek Millonaire’de satışa çıkacak lüks tüketim ürünleri arasında özel yapım ayakkabılardan milyar dolarlık emlak projelerine, mücevherlerden arabalara, jetlerden helikopterlere pek çok, çok pahalı şey var.

Günlük giriş ücreti 75 YTL

Etiket fiyatları bol sıfırlı ürünlerin arasında Adaboard Yatçılık’ın Rus milyarder Roman Abramoviç’e özel yaptığı Aby 36 Oyster modeli tekne, Geylan Saat standında satışa çıkacak Franck Muller saat, 17 milyon 199 bin düğümle, ipek ve altından dokunmuş Has Halı imzalı halı, 2009 model, 400 bin avroluk DB9 Aston Martin otomobil var.
Ziyaretçilerin kırmızı halı üzerinde yürüyeceği, şarap ikramının yapılacağı fuarda pek çok markanın yeni modelleri ilk kez satışa sunulacak. Fuara günlük giriş ücreti 75, dört günlük giriş kartı 200 YTL. İçinde fuardaki ürünlerin yer aldığı milyoner kılavuzu ise 50 YTL.

18 ayar altından biblo
Topal Mücevharat’ın altın ve pırlantadan yaptığı biblo araba 18 ayar altından. Arabada ayrıca pırlanta da kullanılmış. Fuarda yaklaşık 60 bin dolarlık bir etiketle yer alması bekleniyor. Firma Milyoner Fuarı’nda 2,5 milyon dolar değerinde Burma yakut serisini de satışa çıkaracak.

Dünyanın en ince halısı
Dünyanın en ince halılarından biri olan “Cirit”, Korhan Halı Standı’nda yer alacak. Fiyatı 35 bin dolar.

Üç tekerlekli, bagajlı motosiklet
Depar motosiklet firmasına ait Spyder model motosiklet üç tekerlekli. Motosikletin bagajı 44 litre hacminde. Fiyatı 23 bin avro.

1 kilo altınla dokundu
Has Halı’nın ipek ve altından beş yılda dokunan duvar halısı Kâinat’ta 354 hayvan figürü yer alıyor. Halıda 1 kilonun üzerinde, tel haline getirilmiş altın kullanıldı. Tasarımın milyon dolara alıcı bulması bekleniyor.

Abramoviç’in teknesi
El yapımı 11 metrelik Aby 36 Oyster Tender teknenin fiyatı 190 bin avro. Rus milyarder Roman Abramoviç geçen yıl Türkiye ziyareti sırasında bu tekneyle Boğaz’ı gezmişti.

Swarovskili fitness cihazı
Fitness cihazı VibroGym Diamond Evolution’ın üzerinde 65 binden fazla Swarovski taş var. Bu model fuarda 39 bin 500 avroya satılacak.

Annesi ölen keçiye köpek sahip çıktıBursa'da bir haftalıkken annesi ölen keçiye köpek sahip çıktı. Yavru keçi, köpeği emiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber