Geri Dön

Haftanın konserleri

Adidas’ın düzenlediği all Originals Party bu gece, Maçka Küçükçiftlik Park’ta.

BU GECE
Sophie Ellis-Bextor Maçka’da

Kapı açılışının 16.00’da gerçekleşeceği partide Sophie Ellis-Bextor, Datarock ve Melis Danişmend sahneye çıkacak. Parti biletleri Biletix’te 40 TL.

Politik hip hop
Müziklerinde üçüncü dünya ülkelerinin haklarını ve geri kalmışlığın nedenlerini işlediklerini söyleyen hip hop grubu Fun-Da-Mental, bu gece 22.30’da, Babylon’da. Biletler Biletix’te, 25 ve 35 TL.


Sezonu Clinton’un favorisi açıyor
İstanbul Jazz Center, sezonu eski ABD Başkanı Bill Clinton’un en sevdiği caz şarkıcılarından biri olduğu bilinen Deborah Davis’le açıyor. 20 Eylül Salı 21.00’deki konserin biletleri mekanın internet sitesinde satışta 45 TL.

YARIN

Gündüz vakti caz

Yahya Dai Quartet yarın Tamirane’de sahne alıyor. Ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinlik 15.00’de.
Tel: (0212) 311 73 09

Boğaz’da Yanni dinliyoruz
New age müziğinin yaratıcılarından Yanni, 18 Eylül saat 20.00’de Sortie’de sahne alıyor. Etkinliğin biletleri Biletix’te, ayakta
215 TL, VIP ayakta 285 TL.

AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber