Geri Dön

Mutlaka görün

KOÇ Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi (ANAMED), Çatalhöyük Araştırma Projesi’nin 25. yılını bir sergiyle kutluyor

Mutlaka görün

Mutlaka görün

Çatalhöyük’ü keşfedin

KOÇ Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi (ANAMED), Çatalhöyük Araştırma Projesi’nin 25. yılını bir sergiyle kutluyor. “Bir Kazı Hikâyesi: Çatalhöyük” sergisi arkeoloji meraklılarını tarihte 9 bin yıllık bir yolculuğa çıkarıyor. Sergi 25 Ekim’e kadar Beyoğlu, ANAMED’de açık kalacak.

Taze açıldı

Mutlaka görün
Guerrilla Girls İstanbul’da

YENİ kampanyalarında Avrupa müzelerindeki çeşitlilik kavramını gündeme getiren feminist aktivist sanatçı grubu Guerrilla Girls’ün İstanbul’da 29 Haziran’da açılan ilk sergisi, 13 Ağustos’a kadar Gaia Gallery Dolapdere’de olacak. Görsel sanatlar, politika ve kültürel çalışmalardaki cinsel ayrımcılık ve ırkçılık konularında 30 yıldan fazla süredir eserler sunan grup, sergide 1986’daki kampanyalarında sordukları “Avrupa’da durum daha da mı vahim?” sorusunu yeniden gündeme taşıyor.

Bitmeden yetişin

Bodrum’dakiler için

MİNE Sanat Galerisi Yalıkavak Palmarina Bodrum sanatçı Yusuf Taktak’ın “Zamane” adlı sergisini ağırlıyor. Sergide sanatçı zaman kavramının etkilerini araştırıyor. Sergi, 23 Temmuz’a dek görülebilecek.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber