Geri Dön
CumartesiMutlaka görün

Mutlaka görün

ANNA Laudel Contemporary yerli ve yabancı sanatçılarının işlerinden oluşan bir seçki ile yaz döneminde yeni bir sergiye ev sahipliği yapıyor.

Mutlaka görün

Mutlaka görün

Odalar ve duvarlar arasında

ANNA Laudel Contemporary yerli ve yabancı sanatçılarının işlerinden oluşan bir seçki ile yaz döneminde yeni bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Karma sergide resim, heykel, enstalasyon, fotoğraf ve kolaj dahil olmak üzere, farklı teknikler kullanarak çalışan dokuz sanatçının işleri sergileniyor. “Rooms & Walls” adlı sergi, 25 Ağustos’a kadar görülebilecek.

Mutlaka görün

Bitmeden yetişin

Humus’u tanımak için

DEPO’DA 9 Temmuz’da açılan “Humus Sedası” sergisi, Suriye’deki Humus şehrinin sosyal, kültürel ve sanatsal yaşamını tanıma ve kültürel mirasını araştırma fırsatı sunuyor. Humus’un tarihi ve sembolik yerlerini tanıtan fotoğrafların ve bu kentten çıkmış sanatçıların işlerinden örneklerin sunulacağı sergi, içereceği diğer faaliyetlerle izleyicide şehre, insanlarına, geleneklerine dair bir aşinalık yaratmayı hedefliyor. 6 Ağustos’a dek açık.

Taze açılıyor

Yeldeğirmenleriyle savaşta

ZAHİT Büyükişliyen’in “Hommage a Don Quijote” isimli kişisel sergisi yarından itibaren 6 Eylül tarihine dek Art Suites Gallery Bodrum’da ziyarete açık olacak. Sergide sanatçı Don Kişot karakterini farklı dönemlerde yaptığı soyut çalışmalarla ele alıyor.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler