Geri Dön

müzik

Cemal Reşit Rey’de Damir İmamoviç Trio sahne alıyor

müzik

Konserde Boşnakça “aşk şarkıları” anlamına gelen sevdalinkalar cazın özgün formuyla yorumlanacak. Biletix’te satılan biletler 14 ile 17 YTL arasında.

Fahir Atakoğlu turnede
Fahir Atakoğlu “İstanbul in Blue” albümünün tanıtım turnesinde. 5 Mart’ta İzmir Caz Festivali’nin açılışını İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde yapacak olan Atakoğlu, 6-7 Mart’ta Babylon’da olacak. Konserlerin biletleri Biletix’te.  

Keman virtüözü orkestra yönetecek Keman virtüözü Shlomo Mintz İş Sanat’ta. 4 Mart akşamı sahneye çıkacak olan Mintz, Moskova Oda Orkestrası’nı hem yönetecek hem de kemanıyla eşlik edecek. Konserin Biletix’teki biletleri 35 ile 66 YTL arasında değişiyor.

Avangard folk eserlerCemal Reşit Rey’de Arto Tunç Boyacıyan Navy Band sahneye çıkıyor. Boyacıyan’ın “avangard folk” olarak tanımladığı besteleri 5 Mart akşamı dinlenebilir. Konserin biletleri Biletix’te 17 ile
28 YTL arasında.

İki orkestra  bir arada
Viyana ve Berlin Filarmoni Orkestraları’nın üyelerinden oluşan Vienna-Berlin Philharmonic Friends Oda Orkestrası ilk kez İstanbul’da. 6 Mart’ta gerçeklecek konser Cemal Reşit Rey’de. Biletler Biletix’te. Fiyatları 27 ile 32,50 YTL arasında değişiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber