'Dexter' yeni sezon ne zaman başlayacak?

2006–2013 yılları arasında yayınlanan ünlü dizi Dexter, yıllar sonra yeniden ekranlara dönecekmiş. Peki Dexter dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? Gelin Molatik olalım...

'Dexter' yeni sezon ne zaman başlayacak?

Yeni sezonda da Michael C. Hall var

Dünyaca ünlü dizi Dexter, 7 yıllık bir aradan sonra yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyormuş. 2006–2013 yılları arasında yayınlanan dizinin yeni sezonunda da Michael C. Hall yer alacakmış. Bu haber, dizinin hayranlarını şimdiden bir hayli sevindirdi.

 

Final bölümünde birçok insan hayal kırıklığı yaşamıştı...

Hatırlayacak olursak Dexter, final bölümünde birçok insanda hayal kırıklığı yaratmıştı. Dexter, kardeşi Debra’nın ölümünden sonra inzivaya çekilmiş ve ortadan kaybolmuştu ve herkesi öldüğüne inandırmıştı. Fakat son sahnede izleyicinin karşısına bir oduncu olarak çıkmıştı. O dönemde yapımcıların diziyi sonraki yıllarda devam ettirmek adına böyle bir hamlede bulunduğuna dair yorumlar yapılmıştı. Anlaşılan o ki böyle bu yorumlarda haklılık payı varmış.

 

2021 sonbaharında izleyici ile buluşacak

Gelelim dizinin detaylarına... 10 bölüm şeklinde Showtime kanalında yayınlanacak olan dizinin yeni sezonu, önümüzdeki yılın sonbaharında izleyici ile buluşacakmış. Dizinin yeni sezonunun çekimleri ise önümüzdeki yılın ilk aylarında başlayacakmış. Yeni sezon, dizinin finalinden sonra yaşanan olayları mercek altına alacak ve Dexter’ın yeni maceralarını ekranlara yansıtacakmış. Dizinin hayranları, şimdiden meraklı bir şekilde diziye dair detayları merak etmeye başladı. Umarım bir an önce detaylar belli olur.

 

Bu makaleye ifade bırak