Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses'e tepki vermekte haklı mı?

Dilan Çıtak ve İbrahim Tatlıses arasındaki 'ev' polemiği enteresan bir yere gidiyor. "Dilan evrakları vermekte geç kaldı" diyen Tatlıses'e kızı Dilan "Evrak bahane. Adaletli olmak lazım" demiş. Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses'e tepki vermekte haklı mı peki sizce?

Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses'e tepki vermekte haklı mı?

"Dilan, evrakları vermekte geç kaldı..."

Dilan Çıtak geçtiğimiz günlerde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlarken "Marmaris'teki ev" mevzusunu ortaya atmıştı. "Mesela tüm kardeşlere Marmaris'ten ev düştü, bana düşmedi ama ben takılmıyorum" diyerek aslında bu konuya takıldığını, canının sıkıldığını bizlere dolaylı yoldan ima etmişti. Bunun üzerine İmparator, "Dilan evrakları vermekte geç kaldı. O arada ben sıkıştım ve evi sattım" açıklamasını yapmıştı.

 

 

"Adaletli olmak lazım..."

Tatlıses'in bu cevabı üzerine Dilan Çıtak'tan bomba bir cevap gelmiş. Çıtak, şunları söylemiş: "Evrakın gecikmesi bir bana mı denk gelmiş? Bu mazeret gibi geliyor bana. İnsanın salak yerine konması yanlış. Adaletli olmak lazım. Ben başkaları gibi notere koşup evrakları hemen vermedim. Ama keşke koşup gitseydim ve o evi alıp bir hayır kurumuna bağışlasaydım..." Dilan Çıtak'ın bu cevabının altında müthiş bir kırgınlık var. Haksızlığa uğradığını düşünüyor Dilan Çıtak.

 

 

"Haksızlığa gelemem" noktasında

Peki tepkisinde haklı mı? Ben Dilan Çıtak'ı yüzde 90 haklı buluyorum bu 'ev' konusunda. Babasına kırgınlığı var. "Fark et!" beni diyen bir kız çocuğu var karşımızda. Adalet hatırlatması yapıyor. "Ben senin paranın, evinin derdinde değilim ama haksızlığa da gelemem" noktasında Çıtak. Hatası, 'salak yerine konmak' ifadesini kullanması. Bunu kızgınlıkla söylediğini düşünüyorum, keşke söylemeseydi böyle bir laf. Ancak geri kalan tepkisinde haklı. "Kafaya takmıyorum ev meselesini" dese de durumu kafasına taktığı ortada. Ki haklı da. Çünkü ortada bir adaletsizlik var. Bakalım Tatlıses, kızı Dilan Çıtak'ın gönlünü alabilecek mi, bekleyip göreceğiz...

 

twitter.com/mayksisman
instagram.com/mayksisman
youtube.com/mayksisman
can.sisman@milliyet.com.tr

Bu makaleye ifade bırak