Geri Dön
Dünya20 milyon dolara her şeyi anlatacak

20 milyon dolara her şeyi anlatacak

İngiliz Prens Harry (36), eşi Meghan Markle ve oğlu Archie (2) ile geçen yıl İngiltere kraliyetinden ayrılarak ABD’ye yerleşti.

20 milyon dolara her şeyi anlatacak

Bu yüzden çift ile kraliyetin arası açıldı. Meghan’ın eşi Harry ile katıldığı TV programında kraliyet ailesini ırkçılıkla suçlaması ipleri daha gerdi. Bu gerginlikte medyatik işlerden milyonlar kazanan çiftin cephesinden yeni bir haber geldi. Prens Harry’nin hayatıyla ilgili her şeyi anlatacağı bir kitap için anlaşma yaptığı bildirildi.

Harry’nin Penguin Random House yayıneviyle kitap için anlaştığı, 20 milyon dolar avans alacağı belirtildi. 2022’de piyasaya çıkacak kitabın gelirinin hayır kurumuna gideceği ifade edildi. Harry ile Meghan’ın 4 Haziran’da doğan kızları Lilibet’in vaftizi için İngiltere’yi ziyaret etmek istedikleri bildirilirken, Harry’nin “Doğduğu prens olarak değil, dönüştüğü adam olarak” anılarını aktaracağı kaydedildi. Kitabı, Harry’nin anlatımıyla ödüllü gazeteci JR Moehringer’in yazacağı konuşuluyor.

 

Bakan Kurum, yangının etkili olduğu Manavgat'ın Kalemler Mahallesi'nde incelemede bulunduÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Manavgat ilçesindeki orman yangınında çok sayıda evin zarar gördüğü Kalemler Mahallesi'nde incelemede bulundu.Kurum, mahallede evleri, ahırları, otomobilleri yanan, büyükbaş ve küçükbaş hayvanları telef olan vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet