Geri Dön

6 kadına randevu duvara tosladı

ABD’de aynı anda altı kadınla randevulaşan bir adam, kadınların birlik olup kendisinden intikam almasıyla neye uğradığını şaşırdı

6 kadına randevu duvara tosladı

Lisette Playnt’ın sosyal medyada paylaştığı fotoğraf binlerce beğeni ve retweet aldı.

Hesabı ödemediler
ABD’de yaşayan Lisette Pylant isimli kadın, arkadaşının çalıştığı barda kendisi dahil 6 kadınla randevulaşan bir adama hayatının dersini verdi. Pylant, Justin isimli adamla buluştu. 45 dakika sonra ikinci kız Katie geldiğinde ‘yakın arkadaş’ rolüne bürünen Pymant “Çapkın adam masadan kalkar kalkmaz durumu açıkladım. 3. kadın Riley geldiğinde yakın arkadaş olduk, yedik içtik. Hesabı da adama bıraktık” dedi.

‘Bizimle dalga geçme’
İki kadınla birlikte bardan ayrılan Pylant, garsondan adamın dördüncü kadınla görüştüğünü öğrenince Claire isimli kadını kurtarmak için geri döndü. Üçlü, Claire’e durumu anlatırken beşinci ve altıncı kadınlar da gelince adamla yüzleştiklerini belirtti. Yeni arkadaşlarıyla fotoğrafını Twitter’dan paylaşan Plyant altına “Hep başarılı olamazsın ama bu süreçte üç yeni dost kazanabilirsin. Bizimle dalga geçme” diye yazdı.

Bakan Selçuk'tan uzaktan eğitim paylaşımıMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesabından uzaktan eğitime ilişkin bir paylaşım yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet