Geri Dön

Ayı Stepan model oldu

Rusya’nın başkenti Moskova’da fotoğrafçı Mila Zhdanova, Svetlana ve Yuri Pantileenko çifti tarafından yavruyken sahiplenilip büyütülen 28 yaşındaki boz ayı Stepan ile fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

Ayı Stepan model oldu

İşini iyi yapan bir model haline gelen Stepan ile çok iyi anlaşan Zhdanova, “Stepan, eğitmenlerinin ilgisi ve sevgisi sayesinde çok arkadaş canlısı. Onun Tayland, Avustralya, Almanya, İngiltere ve İsrail’den gelen modellerle fotoğraflarını çektim” dedi. Her fotoğraf çekiminin Stepan yüzünden yarım saat sürmesi nedeniyle projenin tamamlanması için aylarca uğraşan Zhdanova, 750 kiloluk ayıyla çalışmanın yavru kedilerle çalışmaktan daha kolay olduğunu söyledi.

Otların arasında uyuyan alkollüyü fark etmediler, üzerine kepçeyle toprak attılarBursa’da alkol aldıktan sonra otların arasında uyuyakalan Mehmet Çelikkol’un (29) üzerine, kendisini fark etmeyen belediye ekipleri, iş makinesiyle toprak attı. Çığlıkları üzerine farkedilip, itfaiye ekiplerince toprak altından çıkarılan Çelikkol, hastaneye kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber