Geri Dön
DünyaBaşbakan kızı model oldu

Başbakan kızı model oldu

İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ın en büyük çocuğu olan 28 yaşındaki Lara Johnson-Wheeler, “Tatler” dergisinin Eylül sayısı için poz verdi.

Başbakan kızı model oldu

Johnson’ın Marina Wheeler ile olan ikinci evliliğinden doğan Lara, büyük beden kadınların özel iç çamaşırlarıyla nasıl forma girebileceğini göstermek amacıyla kamera karşısına geçti.

Kum saati modası

Yazar ve yayıncı olan Lara, özel korselerle ‘modellik’ yaparak, kadınların kıyafetleriyle kendilerini “güvende” hissetmelerini sağlamak istediğini belirtti. Vücuduna olan güveninin ABD’li TV yıldızı Kim Kardashian sayesinde oluştuğunu belirten Lara, “Kim Kardashian ve diğer ünlülerin etkisiyle kum saati gibi görünme modası geri döndü” dedi. Ancak korse gibi giysilerin vücutta hoşa gitmeyen yönleri düzeltmeyeceği uyarısında da bulunan Lara, “İyi tasarlandıklarında, sahip olduğunuz vücut şeklinin görünüşünü geliştiriyorlar” diye konuştu.

Başbakan kızı model oldu

Manavgat'ta ormanı yakmaya çalışan kişi suçüstü yakalandıAntalya'nın Manavgat ilçesinde çıkan orman yangınları söndürüldü. Bölgede çakmakla yangın çıkarmaya çalışan bir kişinin suçüstü yakalandığı bildirildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner