Geri Dön

Belediye başkanı eşini partide bastı!

Amerika'da corona virüs kuralını ihlal ederek parti veren gruba baskın yapan polis, talimatı veren belediye başkanının eşini kalabalığın içinde görünce neye uğradığını şaşırdı.

Belediye başkanı eşini partide bastı!

Vali tarafından hayata geçirilen 'karantina' kuralına uymayan vatandaşları uyarmak amacıyla geçen cuma günü bir basın toplantısı düzenleyen Belediye Başkanı Brant Walker, "Bunlar oldukça kritik zamanlar, size evlerinizde kalmanız için yalvarıyorum. Anne-babalar lütfen çocuklarınızı evde tutun. Bunu yapmak sağlınız için hayati önemde" şeklinde çağrıda bulundu. İşi sıkı tutan Walker, karantina kurallarını uygulamak konusunda polise de talimat verdi ve kuralları ihlal edenleri tutuklama konusunda yetkilendirdi.

ABD'nin Illinois eyaletine bağlı Alton şehrinde bir grubun, bir araya gelerek parti verdikleri ihbarı alındı. Gelen ihbar üzerine şehrin Belediye Başkanı Brant Walker, polise mekana baskın yapması talimatını verdi.

Mekanı basan polis, corona virüse karşı alınan önlemleri umursamadan eğlenen kişiler arasında Belediye Başkanı'nın karısı Shannon'un olduğunu görünce kendisine haber verdi.

Belediye Başkanı polise, kesinlikle karısına farklı bir muameleme bulunmamaları ve diğer insanlara yapılan işlemlerin aynısının karısına da uygulanması talimatını verdi.

Belediye Başkanı yaptığı açıklamda, böyle zor bir süreçte eğlenen kişilerin arasında kendi eşinin olmasından dolayı çok utandığını dile getirerek bundan dolayı tüm şehir halkından özür diledi.

Erzincan'da kene kabusu! Son bir ayda 17 kişi...Erzincan'da bu sene son 1 ay içerisinde 17 hasta Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığı şüphesiyle tedavi gördü. Erzincan ve çevre illerde yaşanan kene vakaları münasebetiyle Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Faruk Karakeçili, vatandaşların alması gereken önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber