Geri Dön

‘Çekik gözlü’ fenomen

İngiltere’de bir İran kedisi 2014 yılında pet shop’ta bakımsızlıktan kör oldu. Emily Shotter daha sonra barınağa götürülen bu kediyi sahiplendi.

‘Çekik gözlü’ fenomen

Shotter, “Moet” adını verdiği kedisinin adına açtığı Instagram hesabında fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Çekik gözlü gibi görünen sevimli Moet, sosyal medya fenomenine dönüştü ve şimdi 51 bin takipçisi var.

 

Milli Piyango'da yeni dönem başladı! Kazanma şansı 7 kat arttıTürkiye ekonomisine katkı sunmak üzere yola çıkan Sisal Şans, 1 Ağustos itibariyle faaliyetlerine başladı. Sisal Şans CEO’su Selim Ergün, bu akşam gerçekleştirilecek Çılgın Sayısal Loto’nun yeni dönem ilk çekilişi öncesi açıklamalarda bulundu. Altyapı, teknoloji, insan kaynakları, satış kanalları ve pazarlamaya, 50 milyon Euro’luk kapsamlı bir yatırım yaptıklarını anlatan Sisal Şans CEO’su Selim Ergün, "Yeni dönemde bütün oyunlarımızı, çekiliş makinelerimizi yeniledik, ikramiyelerin dağıtım oranlarını yüzde 47,5’tan yüzde 59’a yükselttik ve tüm Milli Piyango biletlerimizin, kazı kazan oyun kartlarının güvenlik özelliklerini arttırdık. Yeniliklerle kazanma ihtimali eskiye göre arttı" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber