Geri Dön
DünyaChallenger 2 teknesinin yolcuları Mavi Marmara gemisine alındı

Challenger 2 teknesinin yolcuları Mavi Marmara gemisine alındı

"Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım" kampanyası kapsamında Yunanistan’dan Gazze’ye doğru yola çıkan, ancak arızalanan "Challenger 2" adlı teknenin 15 yolcusu "Mavi Marmara" gemisine alındı.

Alınan bilgiye göre, Yunanistan’dan yola çıkan yaklaşık 15 metre uzunluğundaki "Challenger 2" adlı tekne, Kıbrıs açıklarında arızalandı. Bunun üzerine tekne, "Mavi Marmara" yolcu gemisine yanaştı. Teknede bulunan 15 kişi, halatlar atıldıktan sonra gemiye alındı.

Bu arada, Yunanistan’dan yola çıkan "Challenger 1" adlı teknenin de arızalı olduğu ve bu teknenin yolcularının da "Mavi Marmara"ya alınacağı belirtildi.

Böylece, yarın Gazze’ye ulaşması beklenen gemilerin sayısı 7’ye düştü.

Tarım Kredi, mağazalarında kendi et ürünlerini satmaya başlayacakTürkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (Tarım Kredi) Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, "Büyük mağazalarımızda kasap reyonlarımız olacak. Küçük marketlerde takdir ederseniz bunların her biri bir maliyet olduğu için işlenmiş ve paketlenmiş ürünler halinde tüketicimize ulaştıracağız. İnşallah mağazalarımızda kendi ürünlerimizi koymayı hedefliyoruz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler