Geri Dön

Efsane yaratık bulundu mu?

Amerika'da bir avcının vurduğu gri tenli yaratık büyük heyecan yarattı. Bu yaratığı görenler ilk aklına gelen ise...

Efsane yaratık bulundu mu?

milliyet.com.tr

ABD'nin Kentucky eyaletinde efsane yaratık chupacabra'ya benzeyen bir yaratığın vurulması heyecan yarattı. Mark Cothren isimli avcının bahçeden eve girmeküzereyken vurduğu gri renkli yaratığın, kan emerek yaşadığına inanılan chupacabra olabileceği iddia edildi. Hayvanı öldüren Cothren, bir ev kedisi büyüklüğünde olan hayvanı ilk gördüğünde çok heyecanlandığını ve korktuğunu kaydetti.

chupacabra efsanesi 15 yıl önce Porto Riko'da yayılmaya başladı ve zamanla özellikle Amerika kıtasının tamamında yayılmaya başladı.

Bulunan garip yaratığı efsanelerle özdeştirenler, ayıya dönen insan iddialarının yan sıra, ormanlarda dolaşarak keçi, tavşan, köpek, tavuk ve benzeri hayvanlarla beslendiğine inanılan Chupacabra yaratığını öne çıkartıyor.

Korgeneral Osman Erbaş darbecilere böyle tepki göstermiştiBingöl'den Bitlis'in Tatvan ilçesine gitmek üzere kalkan askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan 8'inci Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadeleye ve insansız hava araçlarının (İHA) geliştirilmesine destek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet