Geri Dön
DünyaÜnlü aileye büyük şok! Kadroyu beğenmediler...

Ünlü aileye büyük şok! Kadroyu beğenmediler...

Moda devinin hayatının anlatıldığı ‘House of Gucci’ filmine tepki gösteren aile filmin kadrosunu ise hiç beğenmedi. Aile büyükbaba Aldo Gucci’yi canlandıran Al Pacino’yu çirkin, şişman ve kısa boylu buldu.

Ünlü aileye büyük şok! Kadroyu beğenmediler...

Moda sektörüne adlarını yazdıran Gucci ailesi, başrollerinde Lady Gaga ve Adam Driver’ın oynadığı ‘House of Gucci’ filminin oyuncu kadrosunun beğenmeyerek tepki gösterdi. Aile, şu anda yapım aşamasında olan ve yönetmenliğini Sir Ridley Scott’ın yaptığı filmin setinden fotoğraflar geldiğinde ‘şok olduklarını’ dile getirdi. Filmde hayatı anlatılan ve bir dönem moda devi Gucci’nin başındaki isim olan Maurizio Gucci’nin ikinci dereceden kuzeni Patrizia Gucci, büyükbabası Aldo Gucci’yi ünlü oyuncu Al Pacino’nun canlandırmasını sert bir dille eleştirdi.

Patrizia Gucci, “Büyükbabam tüm Gucciler gibi çok yakışıklı bir adamdı ve çok uzun, mavi gözlü ve çok zarifti. Filmde zaten çok uzun olmayan Al Pacino tarafından canlandırılıyor ve sette çekilen bu fotoğraf onu şişman, kısa ve gerçekten çirkin tasvir ediyor. Utanç verici, çünkü ona hiç benzemiyor. Kırgın hissediyorum” dedi.

Ailesinin oyuncu kadrosu nedeniyle ‘hayal kırıklığına’ uğradığını belirten Patrizia Gucci “Kar elde etmek, Hollywood sisteminin gelirini artırmak için bir ailenin kimliğini çalıyorlar. Ailemizin bir kimliği, mahremiyeti var. Her şey hakkında konuşabiliriz ama aşılamayacak bir sınır var” dedi. Öte yandan film, ünlü moda evinin kurucusu Guccio Gucci’nin torunu Maurizio Gucci’nin eşi Patrizia Reggiani’nin tuttuğu bir tetikçi tarafından 1995 yılında ölümü ve yaşananlar anlatılıyor. Filmin Kasım ayında vizyona girmesi bekleniyor. 

Boğulma tehlikesi geçiren torunlarını kurtardı ama kendisi boğulduManisa'nın Saruhanlı ilçesinde, serinlemek için girdikleri yangın söndürme göletinde boğulma tehlikesi geçiren 3 torununu kurtaran ancak kendisi dipteki balçığa saplanarak yaşamını yitiren Bilhan Yılmaz (59), gözyaşları içinde toprağa verildi. Yılmaz'dan geriye kurtardığı torunlarından kardeş olan ikisiyle çektirdiği fotoğrafı kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet