Geri Dön
Dünyaİntikamın böylesi! Yolunu kapatan minibüsü bu hale getirdi

İntikamın böylesi! Yolunu kapatan minibüsü bu hale getirdi

Böyle intikam görülmedi! Sürücüsünün çiftlik girişine kötü park ederek gittiği transit minibüs çamurla kaplandı.

İntikamın böylesi! Yolunu kapatan minibüsü bu hale getirdi

Akıllara durgunluk veren olay İngiltere'nin Wingston kasabasında gerçekleşti. İddiaya göre sürücü içki içmeye giderken yolu kaplayacak şekilde kötü park ettiği minibüs, çiftlik girişinde kaldı.

Tankerin sürücüsü ve kasaba sakinleri, dönüş yapmaya çalışan 20 tonluk bir tankere engel olan minibüsün sahibini bulmaya çalıştılar. Ancak adam gelmeyince yüklerini minibüsün üzerine boşalttılar.

İsmini vermek istemeyen çiftçi, “Park sorunuyla ilgili çok sıkıntı yaşadık." dedi. Kasabanın çocuklarının minibüsün sahibine ulaştığını, plakayı söylediklerinde adamın gelmeyi reddetiğini anlattı.

Tanker sahibi ise adama sinirlerek intikamını yükünü minibüsün üzerine dökerek aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Karadeniz'de açtığımız kuyular ilk değildir, son da olmayacaktır"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sakarya Sahası Gaz Yakma Töreni"ne canlı bağlantıyla katıldı.Karadeniz'deki doğalgaz keşfinde önemli virajlardan biri dönüldü. Keşfedilen doğalgaz tören ile yakıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Sakarya Sahası Gaz Yakma Töreni'ne bağlanarak önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Karadeniz'de açtığımız kuyular ilk değildir, son da olmayacaktır." ifadelerini kullandı. Erdoğan, 'Karadeniz gazının ilk fazını 2023'e yetiştirmek için hem masabaşında hem de sahada büyük bir emek harcanıyor.' şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet