Geri Dön

Kırgızistan’da sular durulmuyor

Kırgızistan’da 4 Ekim’deki seçim sonuçlarını kabul etmeyen 12 partinin taraftarlarının başlattığı protesto gösterileri devam ediyor.

Kırgızistan’da sular durulmuyor

Muhalif göstericiler, kamu kurumlarındaki işgali sürdürürken, başkent Bişkek’te 24 saattir göreve çıkmayan güvenlik güçlerinin yokluğunu fırsat bilen bazı grupların dükkanları yağma girişiminde bulunduğu bildirildi. Yağma ihtimaline karşı ev ve dükkanları korumak için oluşturulan gönüllü grupların kalabalığı uzaklaştırmaya çalıştığı aktarıldı. Bazı kişilerinse, Kanadalı bir altın firmasının merkezine girdiği belirtildi.

Bu arada Başbakan ve Meclis Başkanı’nın istifasının ardından meclis üyeleri, Meclis Başkanlığı’na Mıktıbek Abdıldayev’i, geçici Başbakanlık görevine de cezaevinden çıkarılan Sadır Caparov’u seçtiği duyuruldu.

Yasak aşkta şoke eden son! Anlattıkları 'pes' dedirttiBursa'da Yusuf A. (37), evinde geceyi birlikte geçirdiği evli Nuray E.'yi (32) fenalaşması üzerine kıyafetlerini giydirip, kapının önüne bıraktı. Polisi arayıp, 'kadın bayılmış' ihbarında bulunan Yusuf A., Nuray E.'nin öldüğünü öğrenince kaçtı. Kadının cep telefonunu da alan Yusuf A., polis ekiplerince yakalanıp, gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet