Geri Dön

Kocasına öyle bir oyun oynadı ki!

Herşey İspanya'da bir kadının önce kocasına içinde fotoğraf olan bir mesaj göndermesiyle başladı

Kocasına öyle bir oyun oynadı ki!

milliyet.com.tr

Kocasına öyle bir oyun oynadı ki

İspanya'da bir kadının kocasına oynadığı oyun duyanlara pes dedirtti. Kocasına yabancı bir telefondan 'eşin kaçırıldı' mesajı atan kadın, mesaja elleri ve kolları bağlı bir fotoğrafını da koyarak, kocasına parayı getirmesi gerektiği adresi verdi. Kadının kocası ise mesajın üzerine derhal polise verdi.

Durumdan şüphelenen polis içinde 40 bin TL olan çantanın içine verici yerleştirerek kadının tarif ettiği alışveriş merkezinin önüne çantayı bıraktı. Vericiyle çantanın hareketlerini takip eden polis şok gerçekle karşılaştı. Tezgahı düzenleyen kişinin kendisi olduğu ortaya çıkan kadın, polise verrdiği ifadede 'zor durumda kalması halinde kcoasının kendisi için ne yapacağını merak ettiğini' söyledi.

Ancak bir polis yetkilisi, kadının Noel döneminde paraya ihtiyaç duyduğu gerekçesiyle böyle bir yönteme başvurmuş olabileceğini açıkladı.

Korgeneral Osman Erbaş darbecilere böyle tepki göstermiştiBingöl'den Bitlis'in Tatvan ilçesine gitmek üzere kalkan askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan 8'inci Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadeleye ve insansız hava araçlarının (İHA) geliştirilmesine destek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet