Geri Dön

Kosova Başbakanından, Ahmet Davutoğlu'na taziye mesajı

Kosova Başbakanı İsa Mustafa, Ankara’da  meydana gelen terör saldırısı nedeniyle mevkidaşı Türkiye Başbakanı Ahmet Davutoğlu'na başsağlığı mesajı gönderdi.

Kosova Başbakanı İsa Mustafa'nın başsağlığı mesajında şu ifadeler yer aldı: 'Kosova Hükümeti ile halkı, siz, hükümetiniz ve Türk halkının acılarını paylaşıyoruz. Desteklerimizi belirtir ve dayanışma içinde olduğumuzu ifade etmek isterim. Kosova Cumhuriyeti Hükümeti ve kendi adıma, Ankara’daki patlamada hayatlarını kaybedenlere en derin taziyelerimi iletir, yaralanan vatandaşlara şifalar dillerim . Kosova Hükümeti, gerçekleşen bu saldırıyı kınarken Kosova Hükümeti'nin daima Türkiye'nin yanında olacağını bildirmeyi borç bilmekteyim.'

YENİ KOSOVA CUMHURBAŞKANI HAŞİM TAÇİDEN ANKARA'DAKİ TERÖR SALDIRISINA TEPKİ
Kosova Cumhurbaşkanlığına seçilen Haşim Taçi de sosyal medya aracılığıyla yaptığı açıklamada, Ankara'daki terör saldırısına tepki gösterdi. Önümüzdeki ay başında Cumhurbaşkanlığı görevini devralacak olan Taçi açıklamasında, "Ankara'daki bir bombalı saldırı daha, dost Türk halkı ve devletini vurdu" ifadesini kullandı.

Kocaeli'nde kaybolan doktorun son görüntüleri ortaya çıktıKocaeli’de 2 gündür kendisinden haber alınamayan doktorun, evinden çıktıktan sonra marketten alışveriş yaptığı anların güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Bölgede yapılan arama çalışmaları ise sonlandırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet