Geri Dön

Küçük prensesin örümcek sevgisi

İngiltere kraliyetinden Prens William’ın çocukları Prens George (7), Prenses Charlotte (5) ve Prens Louis (2.5), İngiliz belgesel yapımcısı Sir David Attenborough’u görüntülü arayarak doğa hakkında soru sordu.

Küçük prensesin örümcek sevgisi

Sosyal medyada yayımlanan videoda Charlotte, “Ben örümcekleri seviyorum, siz de sever misiniz?” diye sordu. Attenborough ise şu yanıtı verdi: “Tabii ki ben de severim. Bence onlar mükemmel varlıklar, insanlar onlardan neden korkar ki? Sanırım sekiz bacakları olduğu için...” Öte yandan Prens William, büyük oğlu George’un kendini en mutlu hissettiği yerin doğa olduğunu söyledi.

Yeni evli çifte hırsız şoku! Bulana 20 bin TL ödül varAntalya’da 3 milyon değerindeki lüks villaya giren hırsızlar, yeni evli çiftin 300 bin TL değerindeki ziynet eşyalarını alarak ortadan kayboldu. Hırsızlarla göz göze gelen çift, hırsızları tespit edene 20 bin TL ödül vereceğini açıkladı. Çiçeği burnunda Alman vatandaşı gelin ise giden altınlarına üzülmediğini ifade ederek, “Altınlarım helali hoş olsun ama cep telefonumu getirsinler. O benim ekmek teknem” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet