Geri Dön
DünyaKurultayda aile saadeti yaşandı

Kurultayda aile saadeti yaşandı

ABD’de 3 Kasım’da yapılacak başkanlık seçimleri öncesinde düzenlenen Cumhuriyetçi Parti Kurultayı, Trump ailesinin “saadet gösterisi”ne dönüştü. Kurultayın ikinci gününde bir konuşma yapan Başkan Donald Trump’ın eşi Melania, Amerikan halkından destek istedi. Kurultayda oğul Eric Trump ve Trump’ın kızı Tiffany de konuşma yaptı.

Kurultayda aile saadeti yaşandı

 

Beyaz Saray’ın ünlü Gül Bahçesi’nden halka seslenen Melania Trump, “Eşim, ailemiz ve bu hükümetteki insanlar, sizler için mücadele ediyor” dedi. Donald Trump’ın ikinci kez seçilmesi için destek isteyen First Lady, “O, bu ülkeyi seviyor ve bazı şeylere nasıl ulaşılacağını biliyor... Şu anda eşimin yönetimine daha fazla ihtiyacımız olduğuna inanıyorum” dedi. Kendisinin 26 yaşında ABD’ye geldiğini ve 10 yıl sonra vatandaşlık aldığını vurgulayan Trump, “Çok çalışarak ve kararlılıkla, kendi Amerikan rüyama ulaştım. ABD Başkanı’nın eşi olarak, Amerikan rüyasının her gün yeniden gerçek olduğunu gördüğüm için çok şanslıyım” ifadesini kullandı.

Eşinin her gün nasıl gece gündüz çalıştığını vurgulayan Trump, “Basın ve muhalefetten daha önce eşi benzeri görülmemiş saldırılara rağmen, Donald asla pes etmedi. Aslına bakacak olursak, Donald’a bir şeyi yapamayacağını söylerseniz, o, bunu yapmak için daha çok çalışır” dedi.

Uydudan izleniyor! 3 günde 30 kilometre gittiMuğla'da tedavisi tamamlandıktan sonra uydu takip cihazı takılan ve "Talay" ismi verilen nesli tükenme tehlikesi altındaki yeşil deniz kaplumbağası, 3 günde yaklaşık 30 kilometre yol katetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet