Geri Dön
DünyaLiseli aşıklar 52 yıl sonra evlendi

Liseli aşıklar 52 yıl sonra evlendi

ABD’nin Indiana eyaletinde 52 yıl önce lisenin gözde aşıkları olan Donna ve Joe ancak yıllar sonra muratlarına erebildi. Çifti bir araya getiren ise yıllar önce evlatlık verilen biyolojik kızları Laura oldu.

Liseli aşıklar 52 yıl sonra evlendi

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Indiana eyaletindeki Indianapolis şehrinde film senaryolarını aratmayan bir olay yaşandı. Lise yıllarında aşk yaşayan 70 yaşındaki Donna Horn ve 69 yaşındaki Joe Cougill çiftnin çocuk beklediği haberini öğrenen Donna'nın babası, çiftin görüşmesini yasakladı.

Ailelerden gelen görüşme yasağının ardından ilişkileri sona eren çift yarım kalan ilişkiyi mutlu sonla noktalamak için 52 yıl sonra bir araya geldi. Yerel medyanın haberinin göre, Kasım 1968’de Donna’nın doğum yaptı. Donna'nın Joe ile birlikteliğinden bir kız çocuğunun dünyaya geldiği ifade edildi. Donna'nın kızını evlatlık verdiği ve yıllar sonra kendisine e-mail üzerinden ulaşarak gerçek annesinin kendisi olduğunu söylediği aktarıldı.

Yerel medya çiftin biyolojik kızları Laura’nın Donna ile babası Joe'yu 52 yıl sonra bir araya getirmeyi başardığını belirttti. Laura’nın biyolojik anne ve babasının tekrar bir araya gelmesine yardım etmesiyle birlikte çiftin, geçen Mayıs ayında evlendiği öğrenildi.

Yaya üst geçidinde otomobillerini bırakıp kaçtılar, sokağa çıkma kısıtlaması cezası aldılarAdana'da gece saatlerinde Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu'nun üzerinden geçen yaya üst geçidinin merdivenlerine sıkışan otomobili bırakıp kaçtığı belirlenen Sefer Ş. ile İbrahim S.'ye sokağa çıkma kısıtlamasını ihlalden 3 bin 150'şer TL para cezası kesildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet