Geri Dön
Dünya‘Maduro için uçak göndermedik’

‘Maduro için uçak göndermedik’

Kremlin Sözcüsü Dimitriy Peskov, Venezuela’da kendini geçici devlet başkanı ilan eden Ulusal Meclis Başkanı Juan Guaido ile temas kurmadıklarını öne sürerek, “Böyle bir planımız da yok. Başka ülkelerin yaptığı gibi Venezuela’nın iç işlerine karışmak durumu sadece daha da kötüleştirir” dedi.

‘Maduro için uçak göndermedik’

Bu ülkede yaşanan sorunların Venezuela halkı tarafından çözülmesi gerektiğini belirten Peskov, “Bu konuda diğer tüm ülkelerin verebileceği yegane destek, bazı ülkelerin aksine Venezuela’nın iç işlerine karışmamak olur” diye konuştu. Rusya’nın, Maduro’yu korumak için ülkeye özel birlik taşıyan bir uçak gönderdiğine ilişkin iddiaları da değerlendiren Peskov, “Böyle bir bilgiye sahip değiliz, zira hava trafik kontrolörlüğü yapmıyoruz. Bu tür iddialar komplo teorisi alanına giriyor” dedi.

İzmir'de kadın yolcu taksiyi kaçırdı, diğer taksiler kovaladıİzmir'de kaçırdığı taksiyle yayaya çarpan kadın, diğer taksilerin kovalamacası sonucu yakalandı. Gözaltına alınan şüphelinin taksiye binerek kaçırma anları, durağın güvenlik kamerası görüntülerine de yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet