Geri Dön
DünyaMeksika'yı Pamela fırtınası vurdu!

Meksika'yı Pamela fırtınası vurdu!

Meksika'nın Pasifik kıyılarında Tropikal Pamela fırtınasının görüldüğü bildirildi.

Meksika'yı Pamela fırtınası vurdu!

Meksika'nın Pasifik kıyılarında görülen fırtınanın, Mazatlan limanı yakınlarındaki kıyı şeridine çarpmadan önce kasırgaya dönüşmesi bekleniyordu.

ABD Ulusal Kasırga Merkezi, Pamela fırtınasının Mazatlan bölgesinin yaklaşık 810 kilometre güneyinde görüldüğü ve saatte 19 kilometre hızla batı-kuzeybatı istikametine hareket ettiği bilgisini paylaştı.

Fırtınanın, en şiddetli anında saatte 85 kilometre hıza ulaştığı kaydedildi.

Pamela'nın kuzey ve kuzeydoğu istikametine dönerek California'nın Baja yarımadasının güney ucu yakınlarında kasırga şiddetinde görülmesi bekleniyor.

Kasırga Merkezi, haftanın son günlerinde fırtınadan etkilenecek bölgelerde yaşayanları ani su baskınları ve şiddetli rüzgar konusunda uyardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan asgari ücret açıklamasıCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısının çıkışında asgari ücretle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Asgari ücretle ilgili çalışmalarımız sürüyor. En kısa zamanda açıklanacak. Asgari ücrete şuana kadar olmuşun çok çok fevkinde bir artış yapacağız" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler