Geri Dön

Nafaka vermemek için bir milyon doları yaktı

Kanada’nın başkenti Ottawa’da yaşayan Bruce McConville (55) isimli iş adamı, ayrıldığı eşine nafaka ödememek adına 1 milyon dolarlık varlığını yaktığını açıkladı.

Nafaka vermemek için bir milyon doları yaktı

Konuyla ilgili görülen duruşmada konuşan Bruce McConville, kendisine ait iş yerlerini sattığını, bundan elde ettiği paralarıysa yaktığını öne sürdü. McConville paranın bir kısmını ekim, bir kısmını da aralık ayında yaktığını açıklarken, bu sebeple hükmedilen nafakayı ödeyemeyeceğini belirtti.

30 gün hapis

Yargıç, sözlerine inanmadığı Bruce McConville’i 30 gün hapis cezasına çarptırdı ve cezaevinden çıktıktan sonra da paranın yerini söylememesi durumunda her gün için 2 bin dolar ceza ödeyeceğini söyledi. Ancak bir dönem belediye başkanlığına da aday olan McConville sözlerinden geri adım atmadı ve nafakayı kesinlikle ödemeyeceğini belirtti. 

Karabağ’ın en stratejik noktası! Giderken ağaçları bile kesmişler!Azerbaycan, 10 kasım gecesi Karabağ zaferini ilan etmiş, Ermeni askerleri bölgeden çekilmişti. Dağlık Karabağ’ın en stratejik noktası olan Laçin koridorunu CNN Türk ekibinden Fulya Öztürk ve Sercan Sever görüntüledi. Ermeni güçleri şehri terk ederken ağaçları bile kesmişler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet