Geri Dön
DünyaRöntgen notu: Banyoda her şeyi görüyoruz!

Röntgen notu: Banyoda her şeyi görüyoruz!

Komşudan gelen isimsiz notu sosyal medya hesabından paylaşan gazeteci, banyonun ışıklarını açıp kontrol etmek zorunda kaldı.

Röntgen notu: Banyoda her şeyi görüyoruz!

Bir gazeteci yenilediği evinin banyosu sebebiyle komşusundan bir not aldı. Komşusundan duş aldığında her şeyi görebileceklerini söyleyen bir not aldıktan sonra şaşkınlığını gizleyemedi.

Yeni taşındığı evinin banyo sistemini farklı ve buzlu cam yapıda inşa ettiren Sarah Yates, bir süre banyoyu kullandıktan sonra isimsiz bir not aldı. Komşusu olduğunu söyleyen kişiden banyodayken her şeyin göründüğünü, panjur takması gerektiğini ve bunun için kapıyı çalmak istemediğini söyleyen bir uyarı notu aldı.

Röntgen notu: Banyoda her şeyi görüyoruz

O sırada tatilde olan Sarah, posta kutusuna atılan bu notu kuzeni sayesinde öğrenmiş oldu. Buzlu pencereden detayların görünemeyeceğini düşündüğünü söyleyen Sarah, notu aldıktan sonra ışıkları açıp bahçede iddiayı kontrol ettiğini söyledi.  Manchester Evening Post’a açıklamalarda bulunan gazeteci, kontrol ettiğini ve söyledikleri gibi ‘her şeyin tamamen’ görünmediğini aksine siluetlerin anca görüldüğünü aktardı. Sarah Yates iyi niyetli de olsa yine de bunun çok ürkütücü bir deneyim olduğunu söyledi.  

Görgü tanığı anlattı! Lise öğrencileri birbirine girdiZeytinburnu'nda okuldan çıkan lise öğrencisi iki grup arasında bıçaklı kavga çıktı. Olay yerine gelen polisi gören liseli öğrencilerin kaçmaya çalıştığı sırada, bıçaklanan bir genç koşarken yere yığıldı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner