Geri Dön

Son dakika: Avrupa ülkelerinden tehdit gibi açıklama! "Venezuela'da seçim olmazsa..."

Almanya, İngiltere, Fransa ve İspanya, Venezuela'da yeni bir seçime gidilmezse, bu ülkedeki Maduro yönetimini tanımayacaklarını belirtti.

Son dakika: Avrupa ülkelerinden tehdit gibi açıklama! "Venezuela'da seçim olmazsa..."

Almanya, İngiltere, İspanya ve Fransa, 8 gün içinde Venezuela’da seçime gidilmemesi durumunda, ABD’nin "geçici devlet başkanı" olarak tanıdığı Juan Guaido’yu kendilerinin de aynı şekilde göreceğini belirtti.

“Bağımsız, özgür ve demokratik” seçim çağrısı yapan dört Avrupa ülkesi, bunun “siyasi çözüm” için istendiğini öne sürdü.

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi, bugün Washington’da ABD’nin isteğiyle toplanarak, Latin Amerika ülkesindeki durumu ele alacak.

Bodrum'a günde 5 bin, son 20 günde 100 bin araç giriş yaptıMuğla'nın dünyaca ünlü turistlik ilçesi Bodrum'un girişinde durdurulan araçlardaki sürücü ve yolcuların, koronavirüs tedbirleri kapsamında ateşleri ölçüldü. Kontrol sırasında, yaklaşık 4 kilometrelik araç kuyruğu oluştu. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, ilçeye günlük yaklaşık 5 bin araç girişinin olduğunu, zorunlu hizmetler dışında sokağa çıkma yasağı getirilmesini istedi. Bodrum'a son 20 günde yaklaşık 100 bin araç girişi olduğu öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber